Kawa KOSTARYKA Tarrazu La Pastora ziarnista 1kg Niskodrażniąca Specialty Cechy dodatkowe niskodrażniące

„ OTUL SIĘ SMAKIEM PRZYJEMNOŚCI” – slogan naszej marki DERBA COFFEE, która powstała z inicjatywy i potrzeby rynku, aby stworzyć najlepszą kawę z idealnie dobranych ziaren.

To dzięki ziarnom CERRADO FINE, MASCAVO, oraz SPECIALTY III Chocolate do Brasil, gwarantujemy najwyższą jakość naszych kaw DERBA COFFEE.

Nad wszystkim czuwa nasz HEAD ROASTER. To Jego umiejętności prażenia sprawiają, że kawa jest wyśmienita.

KAWY SPECIALTY od DERBA COFFEE w ocenie ekspertów osiągają co najmniej 83 punkty w 100-stopniowej skali jakości kaw SCAA (Specialty Coffee Association of America).

Stworzyliśmy również kawy niskodrażniące, łagodne dla żołądka.

Są to:

- PERU TUNKI

- ETIOPIA

- INDIE

- HONDURAS

- KOSTARYKA

Ziarna naszych kaw, jeszcze w formie surowej jest poddawana procesowi mycia parą wodną pod wysokim ciśnieniem.

Dzięki temu procesowi z powierzchni ziarna kawy zielonej, zmywane są wszystkie woski i dzięki temu neutralizuje poziom kwasowości do zera.

Wynikiem tego uzyskujemy mocno zredukowany poziom kwasów, które nie będą nas już niepokoić.

Kolejną kluczową cechą tej kawy jest jej ciemne palenie. Czym ciemniej kawa jest wypalona, tym posiada większą zawartość związku o nazwie N-Metylopirolidon, który blokuje nadmierną produkcję kwasów żołądkowych.

My jako cały zespół DERBA COFFEE myślimy o wszystkich, również o tych osobach, którzy ze względów zdrowotnych nie mogli pić kawy, obawiając się o nieprzyjemne bóle w żołądku.

PALIMY NA ZLECENIE, nie wypalimy ani jednego ziarna dopóki nie złożysz zamówienia.

Kawę którą otrzymasz od nas, jest palona zaraz po Twoim zamówieniu!!!

Dzięki temu otrzymujesz najwyższą jakość smaku i aromatu.

Kawę dla Ciebie prażymy w piecu bębnowym w rzemieślniczej palarni, dlatego masz pewność najwyższej jakości i świeżości w każdym ziarenku.

DLACZEGO NASZA KAWA JEST NAJLEPSZA? – sekret tkwi w ziarnach i miejsca, z którego się w nie zaopatrujemy, czyli z farm ekologicznych w południowo-wschodniej części Brazylii i Kolumbii.

Są to  farmy ekologiczne i certyfikowane, dzięki temu mamy gwarancję, że nie było użytych chemicznych nawozów i pestycydów podczas upraw.

Dzięki tak starannie skomponowanej jakości ziaren, uzyskaliśmy najbardziej aromatyczną i intensywną smakowo kawę, która sprawi że na pewno otulicie się smakiem przyjemności.

                                        Życzymy wspaniałych chwil z kawą od DERBA COFFEE.

                                                                                                    DerbaCoffee