ZESTAW NR3

0 Review(s) 
zestaw 003

3 X 200G - KAWA ZIARNISTA BRAZYLIA SANTOS, KOLUMBIA I CREMA plus 1x kubek 330 ml

745 Przedmioty
118,70 zł
Brutto

Brazylia Santos KAWA ZIARNISTA ŚWIEŻO PALONA 200g

Kawę którą otrzymasz od nas, jest palona zaraz po Twoim zamówieniu!!! Prosto ze świeżych zbiorów z plantacji w Brazylii. Idealny smak i aromat, dzięki najwyższej jakości ziarnom. Tylko świeżo palona kawa zapewnia najwyższą jakość smaku.

Brazylia jest największym producentem kawy na świecie. Kawa brazylijska to około 30% światowego rynku kawy. Obróbka kawy w który jest przetwarzana Brazylia Guaxupé to obróbka naturalna, co oznacza, że owoce kawy są suszone gdy ziarna znajdują się pod słodkim miąższem. Dzięki temu profil smakowy kawy jest kompleksowy oraz gęsty i słodki.

KOLUMBIA KAWA ZIARNISTA ŚWIEŻO PALONA 200g

Kawa Świeżo Palona NIE STARSZA NIŻ 72 GODZINY OD ZAMÓWIENIA!!! Prosto ze świeżych zbiorów z plantacji w Medellin i Manizales. Idealny smak i aromat, dzięki najwyższej jakości ziarnom. Tylko świeżo palona kawa zapewnia najwyższą jakość smaku.

Kolumbia to kawowa kraina, zwana królestwem el tinto . Kawa jest jej wizytówka, symbolem i najwiekszym bogactwem. Kawa króluje, w kazdym kolumbijskim domu. Podawana w kawiarenkach, uwodzi przechodniów swym zniewalajacym zapachem. O kawie kolumbijskiej mówi sie, ze ma jedwabisty, bogaty, doskonale zrównowazony smak, z akcentem przyjemnej kwaskowatosci, czasem pozostawiajacym winny posmak. Do tego uwodzicielski aromat i kolor sprawia, ze rozkoszuja sie nim koneserzy na całym swiecie. Jest ona jedna z najlepiej zrównowazonych kaw i moze byc degustowana o kazdej porze dnia.

CREMA KAWA ZIARNISTA ŚWIEŻO PALONA 200g 

Kawa Świeżo Palona NIE STARSZA NIŻ 72 GODZINY OD ZAMÓWIENIA!!! Prosto ze świeżych wyselekcjonowanych ziaren brazylijskiej arabiki i indyjskiej robusty. Idealny smak i aromat, dzięki najwyższej jakości ziarnom. Tylko świeżo palona kawa zapewnia najwyższą jakość smaku.

Crema to kawa o umiarkowanie wysokiej zawartości kofeiny, dzięki znacznemu dodatkowi Robusty. Świetna jako kawa poranna, pobudzając pomaga rozpocząć dzień z uśmiechem na twarzy. Smakuje wyśmienicie jako Espresso czy Americano. Wyrazisty smak kawy Crema przebija się przez smak dodanego mleka dlatego doskonale smakuje pod postacią Cappuccino czy Latte. Zdecydowanie polecamy ją do kaw mlecznych.

Nasza kawa jest dla nas największą wartością, dlatego dbamy również o jej opakowanie.

Kawę którą Państwu dostarczamy, pakujemy w specjalne opakowanie:

wykonane z aluminiowej folii barierowej – zapewnia najlepszą ochronę przed wilgocią i charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami termicznymi

 opakowanie zostało wyposażone w wentyl, - jego zadanie to odprowadzanie gazów

zamknięcie strunowe ZIPPER – chroni ziarna kawy przed czynnikami zewnętrznymi, oraz przed zawilgoceniem. Utrzymuje kawę dłużej w świeżości.

                                                                                                                     DerbaCoffee

zestaw 003
745 Przedmioty

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

ZESTAW NR3

3 X 200G - KAWA ZIARNISTA BRAZYLIA SANTOS, KOLUMBIA I CREMA plus 1x kubek 330 ml

Napisz swoją opinię